Miks valida AME?

AME on loodud ja välja töötatud inimeste poolt, kellel on suur kogemus nii IT- kui ka tootmisvaldkonnas. Selline ühendamine aitab tagada, et tarkvara lahendaks tootmisettevõtete kõige levinumad valupunktid, jäädes samal ajal tavakasutajale piisavalt mugavaks.

image

Kohene ülevaade

AME annab kohese ülevaate kõigist teie ettevõttes käimasolevatest protsessidest, mis aitab teil võtta koheseid meetmeid, et tagada pidev töö ja õigeaegsed tarned.
image

Kulude vähendamine

Esialgu oli tarkvara mõeldud tarbetute kulutuste tuvastamiseks ja kärpimiseks ning muude tegevuste kulude optimeerimiseks. Seetõttu saaksite üsna kiiresti käegakatsutavaid tulemusi.
image

Kasutusmugavus

Erinevalt teistest tootmisettevõtetele mõeldud tarkvaratoodetest pakub AME sujuvat kasutajakogemust, mis tähendab, et selle kasutamiseks ei ole vaja täiendavaid halduskulusid.

Kuidas näeb välja projekti liikumine AMEs

profile

Uus projekt lisatakse AMEsse ja jagatakse asjakohastesse etappidesse, alates ettevalmistamisest kuni viimistlemiseni. Igale etapile määratakse kavandatud normid ja lisatakse ajakavasse.

profile

Iga päev, kui töötajad täidavad oma tööülesandeid, sisestavad nad ise või spetsiaalselt selleks määratud isik vastavaid andmeid AMEsse. Seda protsessi on lihtsamaks tehtud nii palju kui võimalik, et sellega saaks hakkama ka inimene, kellel ei ole spetsiifilisi arvutioskusi.

profile

Sellele projektile määratud haldur võiks näha selle kulgemist Gantt'i diagrammil ja võrrelda planeeritud tulemi tegeliku tulemiga. Nii on lihtne märgata, kui mõni kavandatud etapp jääb graafikust maha, ja võtta asjakohaseid meetmeid õigeaegse valmimise tagamiseks.

profile

Viimases etapis haldur lõpetab projekti, koostades saatelehti ja väljastades vajadusel lõpparve. Projekt on nüüd lõpetatud ja on aeg analüüsida selle tulemusi, et parandada järgmise projekti käiku.

AME Funktsioonid

AME pakub palju erinevaid funktsioone. Siinkohal loetleme kõige populaarsemad neist, mis ei vaja põhjalikku selgitust. Kõigi funktsioonide täieliku loetelu saamiseks võtke meiega ühendust.

Hinnad

Me teame, kui raske on leida seda, mida te vajate, selle hinna eest, mida olete valmis maksma. Eriti kui tegu on keerulise tarkvaraga, mida sageli pakutakse kindla tervikuna, millel on palju ebavajalikke funktsioone, mille eest tuleb siiski maksta.
Meie aga kasutame AME puhul täiesti teistsugust lähenemist. Lühidalt öeldes anname teile võimaluse valida ja maksta ainult nende funktsioonide eest, mida te reaalselt vajate. Nii tagame, et hind ei hüppaks ja meie toode jääks taskukohaseks.
Palun andke meile kohe teada, kui olete huvitatud AME rakendamisest oma ettevõttes. Võtame ühendust ja arutame kõiki võimalikke probleeme, mida AME võiks teie jaoks lahendada, ning anname üksikasjaliku selgituse iga selle funktsiooni kohta koos konkreetse hinnapakkumisega.
Me hoolitseme selle eest, et AME kasutamine tasub end kiiresti ära.

Kontakt

Kõigi AME puudutavate päringute puhul võtke meiega ühendust e-posti aadressil info@ame.ee

Võtta ühendust